www.renderatolyesi.com

Yıpranmış koltuklarınızı Koltuk Yüz Değişimi ve iskelet tamiri ile ilk günki kadar siğlam ve modern bir hale getiriyoruz. guru koltuk döşeme ve tamir atölyesi
Eskimiş koltuklarınızın tamiratını atölyemizde yapıyoruz. Ayrıca yeni model koltuk imalatımız da bulunmaktadır.

 

Her model koltuk, berjer, jozefin, kanepe, çekyat, sandalye ve koltukların koltuk döşemesi yüzlerinin değişimi, model değişimi, tamiri ve isteğe özel yeni üretim yapılmaktadır. Tüm yeni imalat ve tamirlerde kullanılan malzemeler TSE ve Avrupa Standartları (CE) kalite belgelidir. Özel tasarım mobilyalarınız projelendirilip imal edilir.

Koltuk Döşeme işi için kumaş çeşitlerinde; kadife, keten, şönil, pamuklu keten, kadife görünümlü şönil vs. çeşitlerimiz mevcuttur. Firmamız Epengle, Rekor, Harmancı, Katırcı, Uzun Tekstil gibi sektörün önde gelen firmaları ile beraber çalışmaktadır.

İstenildiği takdirde müşterinin temin ettiği kaplama malzemesi kullanılabilir.

Tüm minder ürünlerimizin içerisinde yuvarlak tanelerden oluşan styropor kullanılmaktadır. Styropor ile doldurulan ürünlerde terleme ve çürümeden kaynaklanan yırtılmalar oluşmaz. İçerisine parça sünger, kırpıntı ve pamuk konulan ürünler terletir ve vücuttan alınan sıvı neticesinde üründe çürüme ve yırtılmalar oluşur.

Koltuklarınız eskidimi hiç dert etmeyin. Koltuk Döşeme, Koltuk Tamiri, Koltuk Yüz Değişimi işleri için doğru adrestesiniz. İster orjinali gibi isterseniz model değişikliği yaparak koltuk tamiri ve koltuk döşemesi yapıyoruz ve yenisinden farksız hale getiriyoruz.

Eğer koltuğunuzu uzun zamandır kullanıyor ve iskeleti ile ilgili bir probleminiz yok ise Yeni bir koltuk almanıza hiç gerek yok.

Koltuk Tamiri için Eposta yada telefon yolu ile bizlere ulaşın. Alanında uzman olan ustalarımız tarafından yerinde incelenen koltuklarınız istediğiniz zevk ve kalitede kumaş ile birlikte tamir ve yenilenmek üzere atölyemize alınır.

Gerekli tamir, tadilat, koltuk döşeme işlemleri yapıldıktan sonra yine adresinize  teslim edilir.

Koltuk Döşeme işinde iddaalıyız. Koltuk döşeme işinde duru koltuk döşeme yaptığı tüm işlere garanti vermektedir ve sınırsız çözümler üretmektedir; Tek yapmanız gereken koltuklarınızın resmini çekmek ve İletişim menümüzdeki formla bize göndermek.

Koltuk Döşeme işinizde bizi tercih edin rahat edin.